Opinie o nas

Rekomendacje

Poniżej przedstawiamy rekomendacje i podziękowania gości, którzy korzystali z naszych usług.

 

Ośrodek Szkoleniowo-Turystyczny „Czardworek” to najlepsze miejsce do organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Dziękujemy za okazane nam wsparcie merytoryczne na każdym etapie realizowanego przez nas obozu artystyczno-tanecznego. Byliśmy pod wrażeniem zaplecza lokalowego, jakie mieliśmy do dyspozycji. Pełni uznania jesteśmy też dla wysoce wykwalifikowanej kadry ośrodka, jak i dla unikalnych atrakcji, takich jak: lot na miotle, jazdy konne, ścianka wspinaczkowa i wiele innych. Serdecznie polecamy.

Prezes Zarządu

Dariusz Chmielowiec

 

 

Polecam ośrodek „Czardworek”, jako organizatora przedsięwzięć przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. W trakcie pobytu realizowaliśmy międzynarodowy projekt, którego uczestnicy podkreślili, że wybór miejsca realizacji był strzałem w dziesiątkę. Warunki zakwaterowania były bardzo dobre, a kuchnia była wyśmienita. Pełni uznania jesteśmy też dla warunków, jakie Wasza firma stworzyła młodym artystom do realizacji zajęć programowych.

Z poważaniem

Dyrektor

Gminnego Ośrodka Kultury

we Wręczycy Wielkiej

inż. Andrzej Kała

 

 

 

Z całego serca polecamy Ośrodek „Czardworek”, jako miejsce pachnące kuchnią mamy, odznaczające się wysoko wykwalifikowaną kadrą ekspertów i instruktorów, jednocześnie będące solidnym i rzetelnym partnerem na lata. Efekty współpracy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Liczymy na dalsze wspólne realizacje warsztatów i innych spotkań i wydarzeń.

 

 

Prezes Zarządu

OSP w Harcie

Artur Szczutek

 

 

 

W uznaniu za wkład w rozwój interpersonalny i osobowościowy naszego pracownika, za zapewnienie mu kontaktu z rzeczywistością i zawsze łagodne przyziemienia, Zarząd Cassubian Group składa wyrazy niekłamanego podziwu i szacunku dla personelu „Czardworek” życząc jednocześnie wielu radosnych chwil z głową w chmurach.

Adrian Klawikowski

 

 

Młodzież z Polski i Ukrainy została zakwaterowana w Ośrodku Turystycznym „Czardworek” w Przysietnicy koło Brzozowa. Ośrodek jest w pełni przystosowany do realizacji tego typu projektów, dysponuje odpowiednim zapleczem lokalowym i sprzętowym. Wszystkie warunki umowy zostały spełnione. Miła atmosfera współpracy przełożyła się bezpośrednio na sukces naszego przedsięwzięcia.

Dyrektor Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji

Aleksandra Kapejewska

Malbork

 

 

Miło nam potwierdzić, iż poziom obsługi z jakim spotkali się uczestnicy warsztatów muzyki jazzowej i rozrywkowej był na najwyższym poziomie. Warte podkreślenia jest zaangażowanie pracowników ośrodka w realizację warsztatów, jedzenie różnorodne i bardzo smaczne, dobre warunki zakwaterowania. Planujemy wspólną realizację kolejnych projektów.

Dyrektor mgr Sebastian Michalski

Brzozów

 

 

 

Polski Klub Szermierczy wyraża najserdeczniejsze podziękowania wszystkim pracownikom ośrodka kolonijno-wypoczynkowego „Czardworek” za stworzenie mistrzowskich warunków w czasie letniego zgrupowania szermierzy, a także za prawdziwie sportową atmosferę panującą na terenie Ośrodka. Liczymy na dalszą owocną współpracę.

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Prezes Zarządu

mgr Marek Poznański

 

 

 Z radością polecamy usługi ośrodka „Czardworek”, który kompleksowo zorganizował pobyt młodzieży polskiej i ukraińskiej, dzięki czemu osiągnęliśmy wszystkie założenia naszych warsztatów, a młodzież wyjeżdżała z niezapomnianymi wrażeniami. Bardzo doceniamy długotrwałą współpracę i wiarygodność naszego partnera.

Dyrektor mgr Dorota Cząstka

Krosno

 

 

 

 

Fundacja Pro Musica Bona

Ośrodek jest doskonałym miejscem do realizacji projektów i warsztatów młodzieżowych. Jego położenie czyni go doskonałą bazą wypadową do wypraw w Bieszczady. Zaplecze lokalowe pozwoliło nam w pełni zrealizować założenia programowe warsztatów muzycznych. Oczarowani profesjonalizmem ośrodka „Czardworek” możemy go z serca polecić.

 

 

Wiceprezes Fundacji Klementyna Górka

Kraków

 

 

Ośrodek turystyczny „Czardworek” zapisał się w naszej pamięci, jako wiarygodny i rzetelny kontrahent, cechujący się profesjonalizmem, rzetelnością i fachowością. Nie ma lepszego miejsca do organizacji międzynarodowych wymian młodzieży, które by spełniało realizację wszystkich potrzeb od przepysznego jedzenia poprzez unikalne atrakcje po pełne zaangażowanie całego personelu w organizację zajęć warsztatowych.

mgr. Inż. Danuta Nadgórzańska-Gal

Komańcza

 

 

Świetna lokalizacja, obiektu, smaczne posiłki i niezapomniane atrakcje przygotowane przez obsługę ośrodka zrobiły wyjątkowo pozytywne wrażenie na uczestnikach międzynarodowych warsztatów. Byliśmy zachwyceni profesjonalizmem i ogromnym zaangażowaniem całej kadry ośrodka uczestniczącej w realizacji przedsięwzięcia.

Prezes Beata Odrzywolska-Kokoszka

Komańcza

 

 

Współpraca pomiędzy Centrum Kultury a ośrodkiem „Czardworek” przebiegała w sposób płynny i bezproblemowy, a obie strony współpracy były skoncentrowane na osiągnięciu zamierzonych celów. Partnerskie stosunki i wysoki poziom kompetencji osób odpowiedzialnych za realizację przedsięwzięcia powoduje, że w przyszłości będziemy z zadowoleniem kontynuować naszą współpracę.

Dyrektor

Waldemar Łyczkowski

Grodzisk Wlkp.

 

 

 

Nasz pobyt w Ośrodku Szkoleniowo-Turystycznym „Czardworku” został zrealizowany na najwyższym poziomie, pracownicy przykładali się z najwyższą starannością do zaspokajania naszych potrzeb. Warto nadmienić, że firma zatrudnia pracowników mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Dyrektor

Marek Gruchota

Stalowa Wola

 

 

 

 

Na podstawie wieloletniej współpracy z ośrodkiem „Czardworek” z Przysietnicy informujemy, że kolonie były wykonane z najwyższą starannością dlatego polecamy „Czardworek” jako w pełni profesjonalny ośrodek. Dzięki temu, że firma zatrudnia pracowników doświadczonych w pracy z najmłodszymi, dzieci były zachwycone pobytem.

Z poważaniem

Kierownik Działu Socjalnego

Alicja Ondyć

 

 

Zarówno lokalizacja ośrodka, oferowane młodzieży atrakcje na terenie placówki, jak również warunki lokalowe i świetna kuchnia sprawiły, że miejsce na długo zapadnie w pamięci uczestników warsztatów. Doceniamy też profesjonalizm i ogromne zaangażowanie całej kardy , którym nas obdarzono.

Dyrektor mgr Dorota Świstak

Iwonicz-Zdrój

 

 

Zamówione przez nas usługi zostały wykonane na najwyższym poziomie tj. zakwaterowanie, wyżywienie, atrakcje na terenie ośrodka i kompleksowe zorganizowanie wycieczek.

Z przyjemnością stwierdzamy że ośrodek „Czardworek” zasługuje na nasze słowa uznania oraz na polecenie innym firmom. Deklarujemy dalszą chęć do współpracy.

Prezes Zarządu Jacek Gumienny

Chełm

 

 

Zespół taneczny AZS TANERO Z NYSY

Serdecznie dziękujemy właścicielom i wszystkim pracownikom ośrodka „Czardworek” w Przysietnicy za wspaniałą gościnę, przepyszne i przepięknie podane nam jedzenie, miłą rodzinną atmosferę, niesamowite, niezapomniane dla nas chwile.

Zespół taneczny AZS TANERO Z NYSY

 

 

Gimnazjum Nr 35 w Krakowie

Serdeczne podziękowania dla sympatycznych organizatorów Zielonej Szkoły z przytulnego Ośrodka „Czardworek” w Przysietnicy.

wdzięczni uczniowie

Bieszczady

 

 

Stowarzyszenie „PROM” na rzecz rozwoju,

wspierania kultury, sportu i turystyki

Gminy Wręczyca Wielka

Polecam ośrodek „Czardworek”, jako organizatora wyjątkowych przedsięwzięć przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Młodzież i opiekunowie są zgodni, że był to doskonały wybór. Uczestników wprawiły w zachwyt bardzo dobre warunki zakwaterowania oraz pełna rozkoszy dla podniebienia kuchnia. Na uznanie zasługują również warunki stworzone młodym artystom do zajęć programowych.

Prezes Elżbieta Kała

 

 

 

 

Agencja Turystyczno-Usługowa „Bawdim”

  •   Przysietnica 883, 36-200 Brzozów

  •    E-mail: info@bieszczady.com.pl

    

 

  •    +48 13 434 15 19

  •    +48 13 434 01 71

  •    +48 13 434 96 41

 

  •    +48 600 047 199

  •    +48 604 266 576

  •    Faks: +48 13 434 96 42

Napisz do nas© Copyright 2017 by bieszczady.com.pl

<!--
-->