WAMPIRZE PRZYGODY

MIEJSCE PEŁNE MOCY

Pensjonat Kimadło Wampira

Kimadło Wampira jest ostoją wędrowca, umieszczoną w sercu ciągle jeszcze dzikich Bieszczad. Wszechobecna natura sprzyja wypoczynkowi w towarzystwie przyjaciół, w osobliwym i pełnym ciepła pensjonacie. Doświadczą tu Państwo atmosfery, która nastraja chęcią poznania mistycznych szlaków górskich oraz lokalnych atrakcji.

Kimadło Wampira jest idealną bazą wypadową w głąb Bieszczadzkiego Parku Narodowego – jednego z ostatnich miejsc noszących znamiona dzikości, gdzie piękno zielonych łąk, połonin i czarodziejsko niebieskiego nieba daje poczucie prawdziwej wolności. Bezpośrednio z Nowego Łupkowa jest wyznaczony niebieski szlak, którym możemy wyjść na Wysoki Groń (902 m n.p.m.) oraz Czeremin (928 m n.p.m.) Miejsce to ma swój niepowtarzalny mikroklimat oraz czyste i rześkie powietrze górskie.W pobliżu czeka na Państwa wiele bogatych w historię i urokliwych miejsc, a także owiane nutą tajemnicy klasztory i cerkwie, których obecność odgrywa ważną rolę w kulturze Bieszczad. Malownicze krajobrazy, które oglądać można również z pokładu kolejki wąskotorowej przemierzającej dzikie tereny Bieszczadzkiej krainy. Te i wiele innych walorów tego regionu jak i samo umiejscowienie pensjonatu „Kimadło Wampira”, oraz wiele ciekawych atrakcji przy samym obiekcie, sprawią że wrócą tu państwo niejeden raz.

Lista możliwych atrakcji w Pensjonacie Kimadło Wampira jest długa. Nawet bardzo długa! Bo nasze pomysły nigdy się nie kończą. Czerpiemy je ze studni bez dna! Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Jeśli masz ochotę spokojnie wypocząć, znajdziemy dla Ciebie piękny i spokojny zakątek. Natomiast, jeśli rozpiera Cię energia, mamy trasy, sprzęt i instruktorów. Jeżeli Twoja ciekawość jest równie nieograniczona, jak nasze pomysły, przyjedź i przekonaj się, że z nami nie można się nudzić!

Pensjonat Kimadło Wampira oddaje do Państwa dyspozycji pokoje 1-, 2- oraz 3- osobowe oraz dwupoziomowe apartamenty dla maksymalnie 5 osób. Każdy z pokoi posiada swój węzeł sanitarny (łazienka z wc), tv oraz dostęp do internetu. Pokoje urządzono w nowoczesnym stylu oddającym charakter pensjonatu Kimadło Wampira. Nasza gościnność, warunki pobytowe, malownicze widoki, wspaniałe warunki klimatyczne oraz turystyczne w okresie letnim i zimowym zapewniają naszym Gościom spędzenie miłych i niezapomnianych chwil. Na życzenie klientów organizujemy kompleksowy program pobytu lub pomagamy przy jego planowaniu i realizacji. W obiekcie istnieje możliwość zorganizowania kolonii i obozów letnich, zielonych szkół, wycieczek, zimowisk, wczasów oraz imprez okolicznościowych (Sylwester, Andrzejki, wesele itp.).

Różnorodność jest najlepszym określeniem definiującym kuchnię pensjonatu Kimadło Wampira. W naszej restauracji mogą Państwo spróbować przysmaków zarówno tradycyjnej jak i regionalnej kuchni polskiej. Bazujemy na ekologicznych produktach, ziołach i warzywach sprowadzanych od okolicznych gospodarzy. Podawane u nas potrawy są przygotowywane według sprawdzonych receptur, a wykwalifikowany personel jest zawsze do Państwa dyspozycji. Serwujemy potrawy wyjątkowo smaczne i aromatyczne. Nasza propozycja to klasyczny slow food, wszystkie dania gotowane są na bieżącą, na miejscu, ze świeżych, jakościowych i ekologicznych produktów. Zapraszamy Państwa również do naszego kameralnego drink baru, gdzie serwujemy wiele rodzajów kaw, koktajle, soki owocowe z ekologicznie czystego regionu Bieszczad, regionalne przekąski, oraz wiele innych gastronomicznych atrakcji z naszego regionu.

Cennik

Pensjonat Kimadło Wampira oferuje pokoje zarówno jedno, dwuosobowe jak i trzyosobowe, a także apartamenty o podwyższonym standardzie.

Oferta noclegowa Cena za pokój
Pokój 1-osobowy z łazienką 90 zł
Pokój 2-osobowy z łazienką 140 zł
Pokój 3-osobowy z łazienką 165 zł
Apartament o podwyższonym standardzie 300 zł
Wyżywienie Cena za osobę
Śniadanie 13 zł
Obiad / obiadokolacja 20 zł
Kolacja 13 zł

Kontakt

Pensjonat Kimadło Wampira Nowy Łupków 18 38-543 Komańcza, +48 13 434 01 71 e-mail: kontakt@kimadlo.pl kimadlo.pl

 

Nasze atrakcje

Agencja Turystyczno-Usługowa „Bawdim”

  •   Przysietnica 883, 36-200 Brzozów

  •    E-mail: info@bieszczady.com.pl

    

 

  •    +48 13 434 15 19

  •    +48 13 434 01 71

  •    +48 13 434 96 41

 

  •    +48 600 047 199

  •    +48 604 266 576

  •    Faks: +48 13 434 96 42

Napisz do nas© Copyright 2017 by bieszczady.com.pl

<!--
-->